Kurv 0
Varen er lagt i kurven
Antal
I alt
Der er0varer i din indkøbskurv. Der er 1 vare i din kurv
Varer i alt
Levering  Fastlægges senere
I alt
Fortsæt indkøb Fortsæt til betaling

2 Lyd Over FC Fiberoptiske Extender (Tovejs) Sender og Modtager, for Audio intercom broadcast system (Tx/Rx) Kit

kr612.44 kr520.57
  • Transmission distance: 0~20 km ved singlemode
  • Bølgelængde: 1310/1550nm
  • Mærke: GuantaiTelcom
  • Fiberoptiske stik : FC
  • Model-Nummer: GSH-2A-2W
  • Lyd: 2 kanal (to-vejs/tovejskommunikation)

Nyhed

- +

Tovejs 2 Lyd Over FC Fiberoptiske Extender Sender og Modtager, for Audio intercom broadcast system (Tx/Rx) Kit. Arbejds afstand op for 20 km.

Beskrivelse

2CH-Lyd (RCA) Til Fiber Konverter støtte 2 kanaler Lyd (RCA) på to måder, (tovejs) over et single-mode fiber optic,arbejdsafstand på op 20 km. Det kan sendes i real-tid, synkronisering, ingen forvrængning. Vedtage alle-ukomprimeret digital transmission teknologi, At sikre en høj kvalitet signal transmission. Du kan visuelt at se magt, SNYC (fiber) lys-signaler, lyd signaler på state of the panel. MTBF (Mean Time Between Failure) er mere end 100.000 timer ,Pålidelig kvalitet, købe med condifence.

Funktioner

1. 16-Bit (24-Bit) Digitalt Kodede Audio

2. Støtte fra Punkt-til-Punkt eller en " Daisy-Chain-forbindelse

3. Single-Mode Fiber optic overføre op til 20 kilometer uden Optisk Dæmpning

4. Ingen EMI / RFI, Cross-Talk eller en Video Forvrængning og ingen ground loops

5. LED-Indikatorer for Instant System Overvågning

6. Plug and play, nem installation.

7. God ventilation, god varmeafledning

8. Enkeltstående eller Rack i 4U Chassis

9. Producere i henhold til kundens specifikationer, der giver OEM

Gældende miljø:

1. Intercom-System

2. De Offentlige Tv-System

3. Intelligent Overvågning af Trafikken System (ITS)

4. Sikkerhed system

5. TV lægehjælp

6. Ekstern undervisning multimedia / campus overvågning

7. TV og telefon konference

8. Lang-distance radio-og tv-transmission system

9. Cts-system

Specifikation: Stik: RCA-Input Impedans: 600 ohm/47 (balance/ubalance) Udgangsimpedans: 600 ohm/10K (balance/ubalance) Antal input/output spænding: 2.0 Vp-p frekvensgang: 20 hz-20 KHZ Audio sample rate: 48 KHZ, SNR: ≥88dB Egnet fiber: Single-mode fiber Bølgelængde: 1310nm/1550nm Transmission distance : single-mode: 0 ~ 20 km (Multimode til rådighed brugerdefineret) Strømforsyning: AC100~240V, DC12V1A

Pakken indeholder: 1x 2CH Senderen (bidirecitonal) 1x 2-KANALS Receiver (bidirecitonal) 2x Strømforsyning (standard USA,EU/UK/AU tilgængelig) 1x Manual.

Fragt : Vi sender til hele Verden, den varer vil blive afsendt indenfor 1~2 hverdage efter din fulde betaling !

Betaling : Alipay/Paypal.

Returret:

1. Restitutioner tilbydes kun for fejlbehæftede produkter rapporteret inden for 7 dage efter modtagelsen.

2. Alle returnerede varer SKAL VÆRE i den oprindelige indpakning, og du SKAL GIVE os en forsendelse tracking nummer, særlig grund til returneringen, og din po#.

3. Vi vil erstatte dit emne, hvis det viser sig at være defekt inden for 7 dage.

4. Køber forpligtet at betale for sin egen porto gebyrer returnere varen til os. Forsendelse og ekspedition gebyrer kan ikke refunderes på alle tilfælde.

5. Alle garantier dækker ikke skader på grund af forkert brug eller kompatibilitet.

6. Vi gør vores bedste for at tjene hver kunde den bedste, vi kan.

Reklamationsret og Garanti:

1.To års Garanti, Købe med tillid!

2. Hvis varen er defekt efter 3 måneder, kan vi stadig acceptere, at du sender det tilbage til os. En ny vil blive sendt til dig efter vi har modtaget den defekte vare, men du er nødt til at betale ekstra shipping gebyr.

Andre Politikker:

1. Vi er ikke ansvarlige for eventuelle told eller import skat.

2. Efter at have modtaget betaling for varen, vil vi forlade POSITIVE TILBAGEMELDINGER. Hvis varen ikke er tilfredsstillende for dig, når du har modtaget, er du velkommen til at kontakte os.

3. Alle e-mails vil blive besvaret indenfor 1 forretnings dag. Hvis du ikke modtager vores svar, vil vi svare, at du ved modtagelsen af din re-sendes som e-mail så hurtigt som muligt.

4. Seriøs Køber Kun! Vær sted byd kun hvis du er enig i alle de vilkår.

  • Pakke Størrelse: 25cm x 25cm x 12cm (9.84in x 9.84in x 4.72in)
  • Pakke Vægt: 0.9kg (1.98lb.)
  • Enhed Type: Par

Tags: fiber optic, optisk fiber-senderen, optisk sender-modtager, Billige fiber optic, Høj Kvalitet optisk fiber-senderen, Kina optisk sender-modtager Leverandører

Relaterede varer